Vedení účetnictví, daňové evidence a mezd


Vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy

 

Nabízíme 3 druhy spolupráce:

 1- on-line vedení účetnictví na našem software

 2- on-line vedení účetnictví na Vašem software

 3- vedení účetnictví na našem software u nás v kanceláři

 

Doklady si zdarma svážíme z Vašich provozoven, nebo je můžete nahrát do účetní aplikace případně poslat e-mailem.

 

 

1- on-line vedení účetnictví na našem účetním systému

 Přihlašujete se na náš systém přes webové rozhraní, nebo vzdálenou plochu. V systému vystavujete faktury a vedete ty evidence které potřebujete. My na základě Vašich dokladů vše překontrolujeme a zaúčtujeme. Zpracujeme potřebná daňová přiznání a evidence. V dohodnutých intervalech Vám dodáváme výsledky Vašeho hospodaření e-mailem, nebo osobně u Vás, nebo u nás v kanceláři. Výhodou je, že máte Vaše účetnictví stále pod kontrolou. Nevýhodou je, že nevlastníte účetní systém a také můžete svým neopatrným zásahem do aplikace způsobit chybu i přes přísné nastavení uživatelských práv.

2- on-line vedení účetnictví na Vašem účetním systému

 Máte již svůj účetní program. My se k němu připojíme přes vzdálenou plochu, vše překontrolujeme, zaúčtujeme všechny doklady a zpracujeme potřebná daňová přiznání. Máme zkušenosti s programy Pohoda, Money S3, KELOC, SOFIX. Jsme schopni přizpůsobit se většině účetních programů. V dohodnutých intervalech Vám dodáváme výsledky Vašeho hospodaření e-mailem, nebo osobně u Vás, nebo u nás v kanceláři. Nespornou výhodou je vlastnictví účetního systému, nevýhodou náklady na počítač, účetní program a nutnost mít počítač stále spuštěn a připojen k internetu.

 3- vedení účetnictví na našem účetním systému u nás v kanceláři

 Na základě Vašich dokladů, které si evidujete a vystavujete v externí aplikaci ( Fakturoid, iDoklad, atd.) vedeme účetnictví a ostatní agendy na našem účetním systému u nás v kanceláří a zpracujeme potřebná daňová přiznání a evidence. V dohodnutých intervalech Vám dodáváme výsledky Vašeho hospodaření e-mailem, nebo osobně u Vás, nebo u nás v kanceláři. Výhodou je, že nemusíte kupovat počítač a účetní program a tím, že je celé účetnictví vedeno na našem účetním programu bez Vašeho zásahu, tak můžeme 100 % garantovat správnost vedení účetnictví.